Drukuj

DM Laboratorium Analiz Środowiskowych to akredytowane laboratorium, które świadczy usługi w zakresie prac badawczych i rozwojowych w dziedzinie nauk przyrodniczych, chemicznych oraz ochrony środowiska. Zapewniamy akredytowane pobieranie próbek środowiskowych oraz badania wykonywane akredytowanymi metodami.

  

Nadrzędnym celem działania DM Laboratorium Analiz Środowiskowych jest dostarczanie wiarygodnych wyników prowadzonych badań, zgodnie z ustaleniami, co do terminu wykonania i stosowanych metod badawczych. Działania te ukierunkowane są na osiąganie satysfakcji naszych Klientów, która jest dla nas największą motywacją do ciągłej poprawy jakości usług. Identyfikujemy i spełniamy wymagania prawne dotyczące realizowanych usług. W Laboratorium dbamy o ochronę poufnych informacji o Klientach oraz ochronę praw ich własności. Usługi dla Klienta wykonywane są w sposób niezależny i bezstronny. Dysponujemy wysoko kwalifikowaną, kompetentną kadrą oraz nowoczesną aparaturą analityczną, co umożliwia nam przeprowadzenie rutynowych analiz a także niestandardowych badań.

 

Nasi klienci

 

Naszymi Klientami są przedsiębiorstwa i instytucje specjalizujące się w świadczeniu usług na rzecz ochrony środowiska. Są to polskie i zagraniczne firmy konsultingowo-wykonawcze specjalizujące się w technologiach ochrony środowiska. Naszymi Klientami są Państwowe Instytuty Badawcze. Oprócz rutynowych analiz wykonujemy również prace badawcze na rzecz uczelni wyższych oraz przedsiębiorstw wdrażających nowe technologie ochrony środowiska. Nasza działalność laboratoryjna wspiera przemysł spożywczy oraz chemiczny. Świadczymy również usługi dla Klientów indywidualnych.

 

Polskie i zagraniczne firmy konsultingowo-wykonawcze

Państwowe Instytuty Badawcze

Przemysł spożywczy oraz chemiczny

Klienci indywidualni